O firmie

Firma Jubilerska MOROKSYT została założona w 1991 roku, tak więc na rynku istnieje już od kilkunastu ładnych lat. W miarę upływu czasu dzięki wytrwałości, miłości do piękna tworzonych przedmiotów, solidności, ambicji oraz przede wszystkim zaufaniu naszych klientów, którzy zauważyli w nas swoją firmę, w której nie tylko dokonuje się zakupów ale można też się otworzyć, porozmawiać, zwierzyć, odstresować przekazać cenne uwagi, na które jesteśmy otwarci i podchodzimy do nich z wielkim szacunkiem - dzięki temu wszystkiemu mogliśmy się rozwinąć, proponując Państwu coraz większą ofertę handlową na naszych sklepach.

Na dzień dzisiejszy posiadamy kilka salonów jubilerskich, w których sympatyczne-wykwalifikowane Panie wrażliwe na piękno mogą zaproponować najwyższej jakości bogaty i zróżnicowany asortyment biżuterii złotej, srebrnej, ciekawe wzory zegarków renomowanych i mniej znanych firm w kolekcji męskiej oraz damskiej. Posiadamy dużą ilość towaru również w tematyce upominków, jak również prowadzimy w naszych salonach wyroby z galanterii skórzanej – portfele, etui na okulary i inne produkty.

W naszej ofercie mamy zaszczyt przedstawić Państwu niezliczoną ilość biżuterii, którą kobiety kochają. Najczęściej to ta, w której ujęte jest piękno brylantów i kamieni szlachetnych. W tej ofercie można rozkoszować się smakiem prostoty i stylu.

Celem naszej firmy jest zadowolenie klienta, bo to właśnie On jest jednym z najważniejszych ogniw w salonach firmy MOROKSYT.

Czym byłaby najlepsza firma bez człowieka? który będąc Klientem potrafi ją dostrzec, docenić i się z nią związać, a przede wszystkim zaprzyjaźnić. Dla Niego warto projektować, przelać nasz cały zachwyt na tworzeniu w kunszcie jubilerskim wzorów, które pod okiem specjalistów powstają w naszej firmie.

Posiadamy rozbudowaną pracownię złotniczo-jubilerską, w której fachowcy złotnicy są w stanie naprawić prawie każdą biżuterię złotą i srebrną.

W 2009 roku otworzyliśmy osobny dział, w który artyści plastycy projektują i wykonują unikatową biżuterię z kamieniami naturalnymi czy półszlachetnymi, którą mogą znaleźć Państwo w naszych sklepach.

Dlatego w naszych SALONACH każdy znajdzie coś dla siebie.

Kontakt telefoniczny z naszą firmą: (77) 4622116, czynne: 9:30 do 16:00

Kontakt mailowy pod adresem: biuro@moroksyt.pl

Formularz kontaktowy: formularz