Pakowanie biżuterii

Każda biżuteria zakupiona w naszych salonach jest dla Państwa pięknie zapakowana, aby jeszcze lepiej mogła cieszyć oko klienta oraz być miłym dopełnieniem wybranego prezentu.

Dodatkowo w zależności od rodzaju zbliżających się świąt - biżuteria pakowana jest również w inne, specjalnie przygotowane pudełka na tę właśnie okazję, które kolorem, przystrojeniem bądź dodatkami nawiązują do aktualnie obchodzonych uroczystości. Oryginalności i wyjątkowości świątecznym pudełkom nadają także umieszczone wewnątrz - wkładki z kolorową grafiką wysokiej jakości, zamieszczone życzenia, cytaty bądź sentencje wyrażające uczucia.

Poniżej chcieliśmy zaprezentować wybrane sposoby pakowania biżuterii:

SSSSSSSSSSSS

Standardowe opakowania

SDSSDD

OBRĄCZKI

DSDS

WALENTYNKI

  

SCSCS

BOŻE NARODZENIE

 

   

DSDS

KOMUNIA

  

OBRĄCZKI

DDSD

Aby dzień ślubu był jeszcze bardziej wyjątkowym dniem w życiu każdej pary, można w naszym sklepie nabyć wyjątkowe pudełka na obrączki ze specjalnie przygotowaną spersonalizowana wkładką z własnymi imionami i datą ślubu. Tak zaprezentowane obrączki z pewnością staną się oryginalnym dodatkiem na tę specjalną uroczystość, a także będą miłą pamiątką na długie lata.

DSDSD

OBRĄCZKI  ZE  SPERSONALIZOWANĄ  WKŁADKĄ    zobacz

DSDSD

sdsdsd

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy specjalnie dla Was jeszcze dwie dodatkowe możliwości.

Aby sprezentować komuś niecodzienny, wyjątkowy podarunek w postaci biżuterii zapakowanej w ładne pudełko ze spersonalizowaną dedykacją, mogą Państwo zapakować zakupioną w naszych sklepach biżuterię w okazjonalne pudełko z grawerem lub też do swojego pudełka dokupić wybraną wkładkę z dedykacją, sentencją lub wyznaniem na poszczególną okazję.

Pudełko z indywidualną dedykacją stanie się niepowtarzalną pamiątką na długie lata oraz będzie miłym zaskoczeniem, z okazji urodzin, imienin, oświadczyn, rocznicy ślubu, walentynek, chrztu, komunii, świąt, szczególnej okazji, czy po prostu jako miły upominek dla kogoś bliskiego. Zaletą i tym co wyróżnia te dwa sposoby pakowania biżuterii od innych, jest możność wyboru wyglądu wewnętrznego pudełka poprzez wybranie projektu, który Państwu będzie najbardziej się podobał, jest możliwość w wybranych wkładkach zamieszczenia własnych podpisów - imion, dat, dedykacji dla kogo przeznaczony jest prezent, a także jak już wcześniej powiedzieliśmy samemu można wybrać grafikę na daną okazję czy też wierszyk lub sentencję, która najbardziej odpowiada własnym gustom.

SASS

WKŁADKI Z SENTENCJĄ         zobacz

 

SASAS

WKŁADKI Z WYZNANIEM        zobacz

 

sasas

OKAZJONALNE PUDEŁKO Z GRAWEREM   zobacz