Bon Upominkowy

Bon upominkowy, to doskonałe rozwiązanie jeśli nie masz pomysłu co sprawi największą radość osobie obdarowywanej.

Idealnie sprawdzi się jako prezent z okazji urodzin, imienin, świąt, wyjątkowej okazji, czy po prostu jako miły upominek dla kogoś bliskiego.

Obdarowana osoba będzie mogła sama wybrać i zamówić prezent, który z pewnością sprawi jej radość oraz będzie spełniał wszystkie oczekiwania. A Ty nie będziesz musiał martwić się czy wybrany przez Ciebie produkt będzie odpowiadał osobie obdarowywanej.

bon upominkowy

Bon może zostać przesłany pocztą elektroniczną (e-mail) do własnego wydruku, zostać wysłany do domu, bądź może być odebrany w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.

Bony elektroniczne wysyłane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00. W przypadku zakupu bonu w sobotę lub niedzielę oraz wyboru przesłania go pocztą elektroniczną, zostanie on wysłany dopiero w poniedziałek. Czas realizacji zamówienia bonów fizycznych z wysyłką lub odbiorem osobistym wynosi 2 dni.

Do wyboru są różne kwoty bonu - zobacz Bony do zakupienia, jeśli jednak nie znalazłeś interesującej Cię kwoty bonu - napisz do nas i zaproponuj jego wartość.

Bon upominkowy ważny jest 6 miesięcy od daty zakupu. Można zrealizować go w sklepie internetowym Jubiler Moroksyt oraz naszych sklepach stacjonarnych.

Bon upominkowy należy zrealizować jednorazowo, na całą kwotę podaną na bonie. 

Aby wykorzystać bon upominkowy w sklepie internetowym - należy wpisać kod w podsumowaniu zakupów w miejscu do tego przeznaczonym, a suma zakupów zostanie pomniejszona o kwotę bonu.

Jeśli będą mieli Państwo jakieś pytania odnośnie bonów, ich realizacji czy pojawią się u Państwa jakieś techniczne problemy z wpisaniem kodu itp. to służymy pomocą pod numerem tel 535 511 516 od pon do pt w godzinach od 8.00 do 17.00.

sds

sdsdd

* Karty Stałego Klienta obowiązują tylko w sklepach stacjonarnych, nie ma możliwości wykorzystania ich w sklepie internetowym.