Kolekcja Biżuterii Ślubnej Soñar 
Tworzymy wspaniałe komplety biżuterii ślubnej.

Biżuteria ślubna jest niezwykle istotnym elementem tego ważnego dnia w życiu Kobiety. Wybierz taką, na którą z radością będziesz patrzeć przez lata.

Dzięki bogatemu asortymentowi, mamy nadzieję, iż każda Panna Młoda będzie miała możliwość znalezienia wyrobów idealnych dla siebie, które odpowiadać jej będą pod względem kształtu, koloru czy ceny. Wykonujemy i projektujemy również biżuterię ślubną na indywidualne zamówienia.

Od czasu kiedy Daniel Swarovski wynalazł nowatorską metodę szlifowania, kryształy Swarovskiego stały się głównym elementem biżuterii wielu designerów na całym świecie. Dlatego sygnowane są jako wybór designerów od roku 1895. Aktualnie to osobna linia Swarovski Elements przeznaczona specjalnie dla twórców biżuterii. Są to kryształy najwyższej jakości, które wykorzystywane są w kolekcjach Christiana Diora, Jeana Paula Gaultiera oraz efektownych kreacjach Victoria's Secrets. Te same przepiękne kryształy Swarovski elements znajdziecie Państwo w naszej kolekcji.
Biżuteria Swarovski Elements jest idealnym dopełnieniem stroju Panny Młodej oraz kreacji wieczorowej. Jest klasyczna, a zarazem elegancka.

Różnorodność wzorów, wielkości, kształtów i niezliczonej palety barw Kryształów Swarovski Elements, zaspokoi gust i podkreśli indywidualizm każdej kobiety.

Trendy:

Projektując biżuterię ślubną stawiamy na kobiecość, subtelność i lekkość. Jeśli chodzi o biżuterię - prym wiodą delikatne dodatki.

Minimalistyczna biżuteria jest bardzo modna już od kilku sezonów i można zaobserwować, że trend na nią wielkimi krokami wkrada się również do mody ślubnej. Biżuteria Panny Młodej powinna być odzwierciedleniem jej osobowości i stylu. Bardzo popularne są kryształy Swarovski Elements, perły hodowlane, czy kamienie szlachetne i półszlachetne. Biżuteria powinna współgrać z kolorem i stylem sukni ślubnej oraz resztą dodatków. Przy jej wyborze należy również zwrócić uwagę na rodzaj dekoltu. Pamiętajmy, że biżuteria nie powinna wybijać się na pierwszy plan i przyćmiewać urodę Panny Młodej a jedynie ją podkreślać.

Z naszych obserwacji wiemy, że Panny Młode częściej wybierają biżuterię srebrną. Jest ona bardziej uniwersalna i nie przytłacza, jak to często bywa z biżuterią złotą. Przeciwnie - dyskretnie podkreśla piękno kamieni i pereł, wyglądając przy tym bardzo lekko i elegancko.

Decyzja o wyborze srebrnej lub złotej biżuterii zależy najczęściej od typu urody Panny Młodej oraz koloru sukni ślubnej.

Srebro pasuje Paniom o słowiańskim typie urody – blond włosach i jasnej karnacji. Idealnie komponuje się ze śnieżnobiałą suknią ślubną.
Złoto natomiast pięknie podkreśla oliwkowy lub ciepły odcień karnacji Panny Młodej. Świetnie prezentuje się w zestawieniu z suknią w odcieniach beżu, écru i toffi.

Biżuteria Autorska:

Oprócz kolekcji biżuterii ślubnej, proponujemy Państwu szeroki wachlarz biżuterii autorskiej wykonywanej w naszej pracowni artystycznej.

Jako miłośnicy piękna pragniemy zarazić Państwa naszą pasją, oferując biżuterię autorską - wyroby najbardziej wyjątkowe, które zostały zaprojektowane i wykonane ze srebra rodowanego oraz dodatkowo ozdobione najbardziej ekskluzywnymi kryształami Swarovski elements.

Oferujemy wyjątkowe naszyjniki, wisiorki, kolczyki, bransoletki oraz wiele innych wzorów wykonywanych z pereł czy kryształów.

sonar