Obrączki ślubne

Chcieliśmy zachęcić Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą obrączek ślubnych, którą Firma MOROKSYT proponuje w swoim sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych.
Współpracujemy z renomowanymi firmami, które wykonują przepiękne wzory tak ważnego symbolu Dnia Ślubu - obrączki. Symbolizują one bowiem trwałość związku małżeńskiego, a ich okrągły kształt stanowi metaforę niekończącej się miłości. Wybór obrączek jest jedną z najważniejszych decyzji jakie musimy podjąć podczas przygotowań do uroczystości ślubnej.
W naszym sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych znajdziecie Państwo bogatą ofertę, ciekawych i niepowtarzalnych wzorów obrączek. To właśnie obrączki ślubne zdobią dłonie małżonków i towarzyszą im przez wiele lat oraz przypominają o rocznicy wstąpienia w związek małżeński. W naszych salonach postaramy się dobrać dla Państwa odpowiedni model oraz wzór kierując się oczywiście Państwa gustem i oczekiwaniami.

W naszych sklepach jubilerskich oferujemy Państwu bezpośredni zakup obrączek klasycznych o profilu płaskim oraz półokrągłym.

Wszystkie obrączki na Państwa życzenie możemy modyfikować, dopasowując do oczekiwań tak, by wyglądały one jak wymarzone.

Możemy dopasować: kształt, formę, szerokość, kolor złota, próbę złota - według Państwa gustu, pomożemy także w doborze odpowiedniego rozmiaru.

W wewnętrznej części obrączki możemy umieścić grawer według życzenia klienta. Najczęstszą formą graweru wybieraną przez Pary Młode są imiona oraz data ślubu. Grawer uczyni Państwa obrączki wyjątkowymi i niepowtarzalnymi.

W modelach obrączek damskich istnieje możliwość oprawy kamieni. Możemy zaproponować ozdobienie obrączki wstawiając kamień - cyrkonię lub nadać obrączce niepowtarzalny blask brylantu - ten od lat uwielbiany przez kobiety kamień na zawsze ozdobi obrączkę, nie ulegnie zarysowaniom, nawet po latach jego blask zostanie taki sam.


DO WSZYSTKICH OBRĄCZEK ZAKUPIONYCH W NASZEJ FIRMIE DOŁĄCZAMY DOŻYWOTNIĄ KARTĘ GWARANCYJNĄ.

stelmach