Zwroty

Kierując się wieloletnim doświadczeniem na rynku w branży jubilerskiej, chcemy wyjść Państwu na przeciw dając możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 30 dni bez podania przyczyny. Dewizą naszej firmy jest poszanowanie każdego klienta, pragniemy abyście Państwo byli w pełni zadowoleni z zakupów w naszym sklepie.

Aby dokonać zwrotu towaru prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas (e-mailem lub pocztą) Formularza Odstąpienia od Umowy sprzedaży - pobierz plik, bądź poinformowanie nas o decyzji na adres e-mail: sklep@moroksyt.pl lub dokonać zwrotu w Panelu Klienta – zwrot.

Zwroty prosimy wysyłać na adres:

MOROKSYT

Mołdrzyk Krzysztof
K&B Mołdrzyk
ul.Opolska 15
47-120 Zawadzkie

Koszty zwrotu ponosi kupujący. Prosimy o zachowanie potwierdzenia nadania przesyłki.

jjjk

Wymogi dotyczące zwrotu :

  • towar nie może nosić śladów użytkowania
  • prosimy o odesłanie towaru z metką w stanie nienaruszonym oraz dołączenie paragonu lub faktury vat
  • sugerujemy aby odsyłany towar był w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, gdyż stanowi one odpowiednią ochronę dla delikatnego produktu, który może ulec uszkodzeniu w czasie transportu (za uszkodzenia odsyłanego towaru w wyniku transportu - firma Mołdrzyk Krzysztof Moroksyt Jubiler K&B Mołdrzyk nie ponosi odpowiedzialności)
  • produkty na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Konsumentowi zgodnie z art. 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo w odniesieniu do umów, w których Towarem jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Zwroty można przekazać także poprzez sklep stacjonarny, pod warunkiem posiadania wypełnionego w dwóch egzemplarzach formularza Odstąpienia od Umowy sprzedaży  pobierz plik oraz dołączenia paragonu lub faktury vat.

dsds

/ Sklepy stacjonarne nie rozpatrują zwrotów, są tylko przekaźnikiem zwrotów do biura sklepu internetowego - które rozpatruje zwroty /