Okazjonalne pudełko na obrączki z wkładką 3313

Wysyłka

od 4 - 6 dni roboczych

Numer projektu
Tekst
Imiona 
 
 
Data 
 
 

20,01 zł

-13%

23,00 zł

Nowy produkt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pudełko wykonane z eko-skóry, jest idealnym dodatkiem do obrączek w tym wyjątkowym dniu jakim jest ślub. Jego indywidualny charakter podkreśli wkładka z piękną kolorową grafiką i wybranym wzorem - umieszczona na wieczku pudełka. We wnętrzu zaś znajduje się aksamitne wypełnienie w kolorze białym, posiadające wycięcia, które umożliwiają zapakowanie obrączek ślubnych. 

Pudełeczko ze spersonalizowaną wkładką stanie się niepowtarzalną pamiątką na długie lata, z okazji tego najważniejszego dnia w życiu każdej pary.

Wymiary pudełka: szerokość 7,3 cm, wysokość 4,8 cm.

Do wyboru mają Państwo 3 wkładki z różnymi wzorami napisanych imion pary młodej, każda wkładka ma przydzielony numer. Bardzo prosimy w zakładce "Numer projektu" wybrać numer wkładki, która Państwa interesuje. Natomiast w zakładce "TEKST" prosimy wpisać imiona, które mają znajdować się na wkładce.

Dodatkowo, jest możliwość wpisania na wkładce również daty. Jeśli chcą Państwo umieścić datę, to prosimy ją wpisać w zakładce "TEKST". 

Cena dotyczy wystawionego pudełka, nie obejmuje prezentowanej biżuterii.

*Mimo, iż dokładamy wszelkich starań by na zdjęciach przedstawić Państwu rzeczywisty wygląd i kolor produktów może on nieznacznie odbiegać od zdjęcia. Wynika to z indywidualnych ustawień (parametrów) monitora. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora klienta nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

Opis

Materiał Eko-skóra
Kolor ecru
Szerokość 7,3 cm
Wysokość 4,8 cm
Przeznaczenie Obrączki
Opakowanie Tak