Obrączki płaskie fazowane 6 mm, próba 585 - Moroksyt 2617

Czas oczekiwania

do 14 dni roboczych

Rozmiar męski
Rozmiar damski
Grawer w obrączce
męskiej
 
 
Grawer w obrączce
damskiej
 
 
Kamienie

1 896,35 zł

-15%

2 231,00 zł

Nowy produkt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Klasyczne jednokolorowe obrączki wykonane z żółtego złota w próbie 585 oraz płaskim fazowanym profilu. Szerokość obrączek wynosi 6 mm, dodatkowo wypolerowane zostały z największą starannością.

Do zakupionej pary obrączek proponujemy Państwu wykonanie darmowego graweru wewnątrz obrączki. Grawer uczyni Państwa obrączki niepowtarzalnymi i bardzo osobistymi. Więcej informacji.

W obrączce damskiej istnieje możliwość zakucia kamieni, brylant lub cyrkonia. Dodatkowo możliwe jest zakupienie pojedynczej obrączki. Obrączki wykonane mogą być również z Państwa złota (klik). W przypadku chęci dokonania zmian prosimy o kontakt. Dokładnych informacji wraz z wyceną udzielimy Państwu do 3 dni roboczych.

W obrączkach z zakutymi kamieniami nie ma możliwości korekty rozmiaru.

Obrączki są towarem nowym, pochodzącym z legalnej dystrybucji, po zakupie pakowane są w eleganckie pudełko.

Zachęcamy do obejrzenia obrączek na żywo w naszych Salonach firmy Moroksyt, adresy znajdują się w zakładce informacja - nasze sklepy.

*Mimo, iż dokładamy wszelkich starań by na zdjęciach przedstawić Państwu rzeczywisty wygląd i kolor produktów może on nieznacznie odbiegać od zdjęcia. Wynika to z indywidualnych ustawień (parametrów) monitora. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora klienta nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

Opis

Kolor złota Żółte
Próba złota 585 (14K)
Kamienie Cyrkonia lub brylant
Szerokość 6 mm
Waga Od 7.2 g
Grawer Tak
Producent Moroksyt
Profil obrączek Płaski fazowany
Gwarancja Dożywotnia
Opakowanie Tak