Obrączki półokrągłe 3 mm, próba 585 - Moroksyt 2585

Czas oczekiwania

do 14 dni roboczych

Rozmiar męski
Rozmiar damski
Grawer w obrączce
męskiej
 
 
Grawer w obrączce
damskiej
 
 
Kamienie

901,00 zł

-15%

1 060,00 zł

Nowy produkt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Klasyczne jednokolorowe obrączki wykonane z żółtego złota w próbie 585 oraz półokrągłym profilu. Szerokość obrączek wynosi 3 mm, dodatkowo wypolerowane zostały z największą starannością.

Grawer w obrączkach o szerokości 3 mm jest możliwy do wykonania, natomiast mniej widoczny. Więcej informacji. Grawer wykonywany jest GRATIS.

W obrączce damskiej istnieje możliwość zakucia kamieni, brylant lub cyrkonia. Dodatkowo możliwe jest zakupienie pojedynczej obrączki. Obrączki wykonane mogą być również z Państwa złota (klik). W przypadku chęci dokonania zmian prosimy o kontakt. Dokładnych informacji wraz z wyceną udzielimy Państwu do 3 dni roboczych.

W obrączkach z zakutymi kamieniami nie ma możliwości korekty rozmiaru.

Obrączki są towarem nowym, pochodzącym z legalnej dystrybucji, po zakupie pakowane są w eleganckie pudełko.

Zachęcamy do obejrzenia obrączek na żywo w naszych Salonach firmy Moroksyt, adresy znajdują się w zakładce informacja - nasze sklepy.

*Mimo, iż dokładamy wszelkich starań by na zdjęciach przedstawić Państwu rzeczywisty wygląd i kolor produktów może on nieznacznie odbiegać od zdjęcia. Wynika to z indywidualnych ustawień (parametrów) monitora. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora klienta nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

Opis

Kolor złota Żółte
Próba złota 585 (14K)
Kamienie Cyrkonia lub brylant
Szerokość 4 mm
Waga Od 3,36 g
Grawer Tak
Producent Moroksyt
Profil obrączek Półokrągły
Gwarancja Dożywotnia
Opakowanie Tak