Obrączki dwukolorowe G2ST08MX08 24

Czas oczekiwania

Od 20 do 30 dni roboczych

Rozmiar męski
Rozmiar damski
Rodowanie białego złota
Grawer w obrączce
męskiej
 
 
Grawer w obrączce
damskiej
 
 

2 660,52 zł

-17%

3 205,44 zł

Nowy produkt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Obrączki dwukolorowe wykonane z żółtego i białego złota o szerokości 5 mm. Prostota obrączki została podkreślona przepięknym plecionym zdobieniem z białego złota w centralnej części obrączki.

Obrączki firmy Stelmach są perfekcyjnie wykonane metodą bezszwową, co zapewnia trwałość i wytrzymałość obrączek. 

Do zakupionej pary obrączek gratis proponujemy Państwu grawer laserowy pisany lub drukowany wewnątrz obrączki. Grawer uczyni Państwa obrączki niepowtarzalnymi i bardzo osobistymi. Więcej informacji.

Na życzenie klienta istnieje możliwość zakupienia pojedynczej obrączki oraz wykonanie obrączek z wyobleniem (soczewkowy kształt), co zapewnia większą wentylacje palca oraz komfort podczas noszenia. Obrączki wykonane mogą być również z Państwa złota (klik). W przypadku chęci dokonania zmian prosimy o kontakt. Dokładnych informacji wraz z wyceną udzielimy Państwu do 3 dni roboczych.

Obrączki są towarem nowym, pochodzącym z legalnej dystrybucji, po zakupie pakowane są w eleganckie pudełko.

Zachęcamy do obejrzenia obrączek na żywo w naszych Salonach firmy Moroksyt, adresy znajdują się w zakładce informacja - nasze sklepy.

*Mimo, iż dokładamy wszelkich starań by na zdjęciach przedstawić Państwu rzeczywisty wygląd i kolor produktów może on nieznacznie odbiegać od zdjęcia. Wynika to z indywidualnych ustawień (parametrów) monitora. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora klienta nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

Opis

Kolor złota Dwukolorowe
Próba złota 585 (14K)
Szerokość 5 mm
Waga Od 8.2 g
Grawer Tak
Producent Stelmach
Gwarancja Dożywotnia
Opakowanie Tak