Obrączki dwukolorowe G2ST06MX06 22

Czas oczekiwania

Od 20 do 30 dni roboczych

Rozmiar męski
Rozmiar damski
Rodowanie białego złota
Mat
Grawer w obrączce
męskiej
 
 
Grawer w obrączce
damskiej
 
 
Kamienie

2 829,27 zł

-17%

3 408,76 zł

Nowy produkt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Obrączki dwukolorowe wykonane z żółtego i białego złota o szerokości 5 mm i płaskim profilu. Całość obrączki została wykonana z matu, ozdobne diamentowanie oddziela dwa kolory złota. W centralnej części damskiej obrączki zakuto lśniącą cyrkonię. Obrączki firmy Stelmach są perfekcyjnie wykonane metodą bezszwową, co zapewnia trwałość i wytrzymałość obrączek. 

Do zakupionej pary obrączek gratis proponujemy Państwu grawer laserowy pisany lub drukowany wewnątrz obrączki. Grawer uczyni Państwa obrączki niepowtarzalnymi i bardzo osobistymi. Więcej informacji.

Na życzenie klienta istnieje możliwość modyfikacji obrączek: zmiana matu oraz zakucie kamieni w obrączce damskiej. Dodatkowo możliwe jest zakupienie pojedynczej obrączki oraz wykonanie obrączek z wyobleniem (soczewkowy kształt), co zapewnia większą wentylacje palca oraz komfort podczas noszenia. Obrączki wykonane mogą być również z Państwa złota (kilk). W przypadku chęci dokonania zmian prosimy o kontakt. Dokładnych informacji wraz z wyceną udzielimy Państwu do 3 dni roboczych.

W obrączkach nie ma możliwości korekty rozmiaru.

Obrączki są towarem nowym, pochodzącym z legalnej dystrybucji, po zakupie pakowane są w eleganckie pudełko.

Zachęcamy do obejrzenia obrączek na żywo w naszych Salonach firmy Moroksyt, adresy znajdują się w zakładce informacja - nasze sklepy.

*Mimo, iż dokładamy wszelkich starań by na zdjęciach przedstawić Państwu rzeczywisty wygląd i kolor produktów może on nieznacznie odbiegać od zdjęcia. Wynika to z indywidualnych ustawień (parametrów) monitora. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora klienta nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

Opis

Kolor złota Dwukolorowe
Próba złota 585 (14K)
Kamienie Brylant lub cyrkonia
Szerokość 5 mm
Waga od 8,7 g
Grawer Tak
Producent Stelmach
Gwarancja Dożywotnia
Opakowanie Tak