Obrączki jednokolorowe Złoty Skorpion G1ZSA107 2003

Czas oczekiwania

do 15 dni roboczych

Rozmiar męski
Rozmiar damski
Barwa
Rodowanie białego złota
Grawer w obrączce
męskiej
 
 
Grawer w obrączce
damskiej
 
 

1 853,00 zł

-15%

2 180,00 zł

Nowy produkt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Obrączki o szerokości 5 mm wykonane z żółtego złota o próbie 585 i zaokrąglonym profilu. Klasyczna forma obrączek została wypolerowana z najwyższą starannością, co nadaje im dodatkowego blasku oraz wyjątkowości.

Obrączki firmy Złoty Skorpion są perfekcyjnie wykonane metodą bezszwową, co zapewnia trwałość i wytrzymałość obrączek.

Do zakupionej pary obrączek proponujemy Państwu wykonanie darmowego graweru wewnątrz obrączki. Grawer uczyni Państwa obrączki niepowtarzalnymi i bardzo osobistymi. Więcej informacji.

Każda obrączka wykonana jest z wyobleniem (soczewkowy kształt) co zapewnia większy komfort podczas noszenia oraz większą wentylację palca.

Na życzenie klienta istnieje możliwość zweryfikowania szerokości obrączek od 3 mm do 9 mm oraz zmiany koloru złota. Dodatkowo możliwe jest zakupienie pojedynczej obrączki. Obrączki wykonane mogą być również z Państwa złota (klik). W przypadku chęci dokonania zmian prosimy o kontakt. Dokładnych informacji wraz z wyceną udzielimy Państwu do 3 dni roboczych.

Obrączki są towarem nowym, pochodzącym z legalnej dystrybucji, po zakupie pakowane są w eleganckie pudełko.

Zachęcamy do obejrzenia obrączek na żywo w naszych Salonach firmy Moroksyt, adresy znajdują się w zakładce informacja - nasze sklepy.

*Mimo, iż dokładamy wszelkich starań by na zdjęciach przedstawić Państwu rzeczywisty wygląd i kolor produktów może on nieznacznie odbiegać od zdjęcia. Wynika to z indywidualnych ustawień (parametrów) monitora. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora klienta nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

Opis

Kolor złota Żółte
Próba złota 585 (14K)
Kamienie Brak
Szerokość 5 mm
Waga Od 6,81 g
Grawer Tak
Producent Złoty Skorpion
Profil obrączek Zaokrąglony
Gwarancja Dożywotnia
Opakowanie Tak