Obrączki jednokolorowe G1ST1MX01 17

Czas oczekiwania

Od 20 do 30 dni roboczych

Rozmiar męski
Rozmiar damski
Barwa
Rodowanie białego złota
Grawer w obrączce
męskiej
 
 
Grawer w obrączce
damskiej
 
 

2 305,24 zł

-17%

2 777,39 zł

Nowy produkt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Obrączki jednokolorowe o szerokości 5 mm i półokrągłym profilu. Obrączki w całości wykonane są z białego złota o próbie 585. Wyjątkowy wygląd zyskują dzięki powierzchni pokrytej dwoma fakturami: poler i mat, ozdobionymi skośnymi diamentowanymi nacięciami.

Obrączki firmy Stelmach są perfekcyjnie wykonane metodą bezszwową, co zapewnia trwałość i wytrzymałość obrączek.

Do zakupionej pary obrączek gratis proponujemy Państwu grawer laserowy pisany lub drukowany wewnątrz obrączki. Grawer uczyni Państwa obrączki niepowtarzalnymi i bardzo osobistymi. Więcej informacji.

Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania obrączek z żółtego złota oraz zweryfikowania szerokości obrączek od 4 mm do 6 mm. Dodatkowo możliwe jest zakupienie pojedynczej obrączki oraz wykonanie wyoblenia (soczewkowy kształt), co zapewnia większą wentylacje palca oraz komfort podczas noszenia. Obrączki wykonane mogą być również z Państwa złota (klik). W przypadku chęci dokonania zmian prosimy o kontakt. Dokładnych informacji wraz z wyceną udzielimy Państwu do 3 dni roboczych.

Obrączki są towarem nowym, pochodzącym z legalnej dystrybucji, po zakupie pakowane są w eleganckie pudełko.

Zachęcamy również do obejrzenia naszych obrączek na żywo w salonach jubilerskich firmy Moroksyt. Adresy sklepów znajdują się w zakładce informacje - nasze sklepy.

*Mimo, iż dokładamy wszelkich starań by na zdjęciach przedstawić Państwu rzeczywisty wygląd i kolor produktów może on nieznacznie odbiegać od zdjęcia. Wynika to z indywidualnych ustawień (parametrów) monitora. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora klienta nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

Opis

Kolor złota Białe
Próba złota 585 (14K)
Szerokość 5 mm
Waga Od 7.5 g
Grawer Tak
Producent Stelmach
Gwarancja Dożywotnia
Opakowanie Tak